HBB, MAYIS AYI UKOME KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) komisyonu aylık kurul toplantısı HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda 16.05.2017 tarihinde gerçekleştirildi.

HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden başkanlığında ve diğer kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıya HBB Daire Başkanları ve HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı personelleri katılım gösterdi.

TOPLANTIDA 27 MADDENİN 23’Ü KABUL EDİLDİ

Gerçekleştirilen toplantıda HBB Trafik Şube Müdürlüğü, HBB Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ve HBB Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü’nün ortak çalışması olan Samandağ sirkülasyon planı konuşuldu.

Toplu taşıma araçlarının kamera sistemlerinin süre uzatımı konuşulduğu toplantıda ayrıca Altınözü toplu taşıma araçlarının dönüşümlerinin yenilenmesi ve güzergâhların değişimi de değerlendirildi.

İl geneli toplu taşıma ve ulaşımın iyileştirilmesine yönelik 2017 yılı Mayıs ayı UKOME Kurul toplantısında görüşülen 27 maddenin 23’ü kabul edildi.

Eğitim kurumlarında gerçekleştirilen gezilerin daha güvenli bir şekilde yürütülmesi amacıyla çalışmalar gerçekleştirilmesi hakkında da görüş bildirildi.
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER

Haberler ile İlgili Diğer Görseller


Bu haber 244 kez okunmuştur.
Ziyaretçi Sayısı :
Back to Top