BAŞKAN SAVAŞ KİTAP FUARINI ZİYARET ETTİ
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve eşi Doç. Dr. Nazan Savaş bu sene ilki düzenlenen HBB Kitap Fuarı’nda yer alan stantları ziyaret etti.

Başkan Savaş Akdeniz'in en büyük Kitap fuarı olma özelliği taşıyan Hatay Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarında stantları dolaşarak kitaplar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Savaş daha sonra HBB tarafından Avrupa Birliği Projesi olan Step GREEN platformunun Hatay’da uygulanması için tanıtım yapan standı ziyaret etti.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş fuarla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Akdeniz'in en büyük kitap fuarı olma özelliğini taşıyan fuarın kentin bilgi birikimine büyük katkı sağlayacak. Kitap okumanın insanlarımıza aşılanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kitap okumanın yaşı yoktur. Fuarda gördük ki yaşlısıyla genciyle vatandaşlarımız yoğun bir katılım gösterdi. Kitap fuarıyla buluşmak isteyen vatandaşlarımıza ücretsiz ulaşım hizmeti veriyor ve ilçelerimizdeki eğitim kurumlarımıza servislerimizi göndererek çocuklarımızın kitap fuarını gezme imkanı sağlıyoruz. Bu yıl birincisi düzenlenen fuarın önümüzdeki yıllarda daha büyük katılımla hizmet edeceğine inanıyoruz.” İfadelerinde bulundu.

ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER

Haberler ile İlgili Diğer Görseller


Bu haber 321 kez okunmuştur.
Ziyaretçi Sayısı :
Back to Top