19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDA DÜZENLENEN MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ
Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup Hatay’ın spor şehri olması üzerine atılımlar gerçekleştiren Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen masa tenisi turnuvası, 18 Mayıs Perşembe günü HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezinde gerçekleştirildi.

Ülkemizin aydınlık geleceğinin teminatı olan gençlerimizin bu anlamlı bayramı adına yakışan spor havasında yaşamaları amacıyla düzenlenen turnuvada gençlerin yaşadığı mutluluk ve heyecan görülmeye değerdi.15-19 Mayıs tarihleri arası Gençlik Haftasında düzenlenen masa tenisi turnuvasına Genç Erkeklerden 41,Genç Kızlardan 20 sporcu katılım gösterdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen masa tenisi turnuvasında genç kızlarda dereceye girenler İrem Şirin,Rüveyda Nizamoğlu, Hatice Kübra Yılmaz ve Gaye Gümüş oldu. Genç erkeklerde ise Eyüpcan Boyacı, Mehmet İstanbullu, Süleyman Harbelioğlu ve Veysel Bilyay oldu.

Turnuva sonunda konuşan HBB Genel Sekreteri Prof.Dr.Mehmet Maden “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen masa tenisi turnuvasına hoşgeldiniz. Kazananları da kazanamayanları da turnuvaya katılımlarından dolayı kutluyorum. Nihayetinde bir yarışma ve devamı olan oyunlar bunlar. Buraya katılan sporcularımızın Hatayımızı ulusal ve uluslararası arenada da başarıyla temsil edeceğine inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HBB Genel Sekreteri Prof.Dr.Mehmet Maden,dereceye giren sporculara madalyalarını verdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.
ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER

Haberler ile İlgili Diğer Görseller


Bu haber 276 kez okunmuştur.
Ziyaretçi Sayısı :
Back to Top