HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 33.ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI ELEME/FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜ
1.ELEME GRUBU MAÇLARI
5.07.2017 20:00 (ANT.A1)AKADEMİ HASTANESİ - (ANT.5/3) DEFNE DURSUNLU GENÇLİK 1.MAÇ NAZIM KOKA 5-0
5.07.2017 21:30 (ANT.B1)GÜNEYLER ÖĞRT.DER. - (ANT.5/2) HATAY İDMAN YURDU 2.MAÇ NAZIM KOKA 4-1
5.07.2017 20:00 (ANT.C1)ZÜLÜFLÜHAN VETRNLR. - (ANT.5/1) KELEŞ AİLE DER. 3.MAÇ HBB.ESENTEPE 4-0
5.07.2017 21:30 (ANT.D1)OKTAY ÇAĞLAR - (ANT.E4)DES-YAD DELİBAN 4.MAÇ HBB.ESENTEPE 8-7
6.07.2017 20:00 (ANT.E1)KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ - (ANT.D4)MİLLİ EĞİTİM SPOR 5.MAÇ NAZIM KOKA 4-1
6.07.2017 21:30 (ANT.A1) SİMPAK - (ANT.B4)KIRIKHAN SEVDALILAR 6.MAÇ NAZIM KOKA 3-1
6.07.2017 20:00 (ANT.B2)YUSUF YURDAL SGRT. - (ANT.C4)HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. 7.MAÇ HBB.ESENTEPE 0-2
6.07.2017 21:30 (ANT.C2)AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. - (ANT.A4)KARDEŞLER MAHALLESİ 8.MAÇ HBB.ESENTEPE 2-0
7.07.2017 20:00 (ANT.D2)OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. - (ANT.E3)REYHANLISPOR 9.MAÇ NAZIM KOKA 2-1
7.07.2017 21:30 (ANT.E2) EKİNCİSPOR - (ANT.D3)SAMANDAĞ EL MİNA İNŞ 10.MAÇ NAZIM KOKA 2-4
7.07.2017 20:00 (ANT.A3) SÜMER DEFNE 2015 - (ANT.C3)HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. 11.MAÇ HBB.ESENTEPE 7-6
7.07.2017 21:30 (ANT.B3)HATAY BÜYÜKŞEHİR BLD. - (İSK.C3)SAĞLIKSPOR 12.MAÇ İSKENDERUN 1-3
5.07.2017 21:30 (İSK.A1)MEYDAN MAH.YAR.DER. - (İSK.B3)İSK.ESEN GENÇLİK 13.MAÇ İSKENDERUN 4-0
5.07.2017 20:00 (İSK.B1)DÖRTYOL İLÇE TARIM MD. - (İSK.A3)BELEN BELEDİYE 14.MAÇ İSKENDERUN 2-1
6.07.2017 20:00 (İSK.C1)ÖZEL PALMİYE HASTANESİ - (İSK.A2)TİRYAKİ İLETİŞİM 15.MAÇ İSKENDERUN 4-1
6.07.2017 21:30 (İSK.C2)FENERGÜCÜ - (İSK.B2)BİÇER BETON 16.MAÇ İSKENDERUN 0-3(H)
2.ELEME GRUBU MAÇLARI
10.07.2017 20:00 1.MAÇ-AKADEMİ HASTANESİ - 16.MAÇ-BİÇER BETON 1.MAÇ HBB.ESENTEPE 4-1
10.07.2017 21:30 2.MAÇ-GÜNEYLER ÖĞR.DER. - 15.MAÇ-ÖZEL PALMİYE HASTANESİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE 1-1
10.07.2017 21:00 3.MAÇ-ZÜLÜFLÜHAN VETRNLR. - 14.MAÇ-DÖRTYOL İLÇE TARIM MD. 3.MAÇ NAZIM KOKA 5-1
11.07.2017 20:00 4.MAÇ-OKTAY ÇAĞLAR - 13.MAÇ-MEYDAN MAH.YAR.DER. 4.MAÇ HBB.ESENTEPE 0-3
11.07.2017 21:30 5.MAÇ-KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ - 12.MAÇ-SAĞLIKSPOR 5.MAÇ HBB.ESENTEPE 4-1
11.07.2017 21:00 6.MAÇ-SİMPAK - 11.MAÇ-HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. 6.MAÇ NAZIM KOKA 4-0
12.07.2017 21:00 7.MAÇ-HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. - 10.MAÇ-SAMANDAĞ EL MİNA İNŞ 7.MAÇ HBB.ESENTEPE 0-0
12.07.2017 21:00 8.MAÇ-AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. - 9.MAÇ-OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. 8.MAÇ NAZIM KOKA 2-2
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
15.07.2017 20:00 1.MAÇ-AKADEMİ HASTANESİ - 8.MAÇ-AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. 1.MAÇ HBB.ESENTEPE  
15.07.2017 21:30 2.MAÇ-GÜNEYLER ÖĞR.DER. - 7.MAÇ-SAMANDAĞ EL MİNA İNŞ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE  
16.07.2017 20:00 3.MAÇ-ZÜLÜFLÜHAN VETRNLR. - 6.MAÇ-SİMPAK 3.MAÇ HBB.ESENTEPE  
16.07.2017 21:30 4.MAÇ-MEYDAN MAH.YAR.DER. - 5.MAÇ-KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 4.MAÇ HBB.ESENTEPE  
YARI FİNAL MAÇLARI
18.07.2017 20:00 1.MAÇ GALİBİ - 4.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ HBB.ESENTEPE  
19.07.2017 20:00 2.MAÇ GALİBİ - 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE  
FİNAL MAÇLARI
21.07.2017 18:00 1.MAÇ MAĞLUBU - 2.MAÇ MAĞLUBU   HBB.ESENTEPE  
19:30 KAPANIŞ PROTOKOL MAÇI    
21:00 1.MAÇ GALİBİ - 2.MAÇ GALİBİ   HBB.ESENTEPE  
Tarih Takım 1 Takım 2 Grubu Sonuçlar
15 Mayıs 2017 DOM TOPLULUKLARI HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 1 - 7
16 Mayıs 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 2 - 0
16 Mayıs 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 0 - 4
16 Mayıs 2017 GÖKKONAK NİŞRİN DER. KELEŞ AİLE DERNEĞİ B 2 - 1
16 Mayıs 2017 HATAY MUHTARLAR DER. HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. C 2 - 4
16 Mayıs 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 4 - 2
16 Mayıs 2017 TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 2 - 1
16 Mayıs 2017 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 1 - 5
16 Mayıs 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT D 0 - 6
17 Mayıs 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR AÇIKDERE SPOR D 4 - 3
17 Mayıs 2017 HATAY İDMAN YURDU OKTAY ÇAĞLAR D 0 - 3
17 Mayıs 2017 EKİNCİ SPOR DES-YAD DELİBAN E 4 - 3
17 Mayıs 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ REYHANLI SPOR E 2 - 2
17 Mayıs 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI DİKMECE SPOR E 1 - 2
17 Mayıs 2017 MUSTAFA KEMAL ÜNV. ÜZÜMDALI SPOR E 1 - 0
17 Mayıs 2017 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. KARSULULAR DERNEĞİ D 5 - 1
17 Mayıs 2017 SİMPAK SÜMER DEFNE 2015 SPOR A 3 - 4
18 Mayıs 2017 MİNİ GOLF AKADEMİ HASTANESİ A 0 - 11
18 Mayıs 2017 BOHŞİN SPOR KARDEŞLER MAHALLESİ A 1 - 2
18 Mayıs 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 3 - 0
18 Mayıs 2017 GÖKKONAK NİŞRİN DER. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 0 - 2
18 Mayıs 2017 DOM TOPLULUKLARI SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI B 1 - 1
18 Mayıs 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 1 - 8
18 Mayıs 2017 KELEŞ AİLE DERNEĞİ KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 2 - 4
18 Mayıs 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 1 - 2
19 Mayıs 2017 HATAY MUHTARLAR DER. DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 6 - 4
19 Mayıs 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 1 - 3
19 Mayıs 2017 TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI C 3 - 2
19 Mayıs 2017 NARLICA ATAÇİL AÇIKDERE SPOR D 4 - 0
19 Mayıs 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR OKTAY ÇAĞLAR D 1 - 4
19 Mayıs 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR KARSULULAR DERNEĞİ D 4 - 0
19 Mayıs 2017 HATAY İDMAN YURDU OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. D 2 - 2
19 Mayıs 2017 MUSTAFA KEMAL ÜNV. EKİNCİ SPOR E 0 - 5
20 Mayıs 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ÜZÜMDALI SPOR E 6 - 1
20 Mayıs 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI DES-YAD DELİBAN E 2 - 5
20 Mayıs 2017 ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 2 - 2
20 Mayıs 2017 SİMPAK KARDEŞLER MAHALLESİ A 1 - 1
20 Mayıs 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK AKADEMİ HASTANESİ A 1 - 3
21 Mayıs 2017 SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 1 - 9
21 Mayıs 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. GÖKKONAK NİŞRİN DER. B 0 - 7
21 Mayıs 2017 DOM TOPLULUKLARI KELEŞ AİLE DERNEĞİ B 2 - 6
21 Mayıs 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 3 - 2
21 Mayıs 2017 HATAY MUHTARLAR DER. YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI C 4 - 3
21 Mayıs 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 2 - 7
21 Mayıs 2017 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 1 - 2
21 Mayıs 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) C 4 - 1
22 Mayıs 2017 SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT OKTAY ÇAĞLAR D 3 - 4
22 Mayıs 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. D 3 - 3
22 Mayıs 2017 NARLICA ATAÇİL KARSULULAR DERNEĞİ D 1 - 2
22 Mayıs 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR HATAY İDMAN YURDU D 2 - 2
22 Mayıs 2017 REYHANLI SPOR ÜZÜMDALI SPOR E 5 - 1
22 Mayıs 2017 HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. DES-YAD DELİBAN E 2 - 2
22 Mayıs 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ EKİNCİ SPOR E 3 - 1
22 Mayıs 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 3 - 1
23 Mayıs 2017 MİNİ GOLF SİMPAK A 3 - 11
23 Mayıs 2017 AKADEMİ HASTANESİ ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ A 2 - 0
23 Mayıs 2017 KARDEŞLER MAHALLESİ SÜMER DEFNE 2015 SPOR A 1 - 0
23 Mayıs 2017 BOHŞİN SPOR DEFNE DURSUNLU GENÇLİK A 0 - 4
23 Mayıs 2017 KIRIKHAN SEVDALILARI DER. YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 0 - 0
23 Mayıs 2017 GÖKKONAK NİŞRİN DER. GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. B 1 - 4
16 Mayıs 2017 ARSUZ BELEDİYESİ TİRYAKİ İLETİŞİM A 2 - 7
16 Mayıs 2017 ŞARKONAK SPOR MEYDAN MAH.YAR.DER. A 2 - 2
16 Mayıs 2017 MEYDANGÜCÜ BELEN KAYMAKAMLIĞI A 1 - 3
17 Mayıs 2017 DÖRTYOL İLÇE TARIM MÜD. TCDD İSKENDERUN B 4 - 1
17 Mayıs 2017 ERZİN SPOR ALİ KEMAL ZİROĞLU İLKOKULU B 4 - 4
17 Mayıs 2017 BİÇER BETON İSKENDERUN ESEN GENÇLİK B 5 - 1
18 Mayıs 2017 DENİZGÜCÜ SAĞLIK SPOR C 3 - 7
18 Mayıs 2017 FİL FİLTRE ÖZEL PALMİYE HASTANESİ C 1 - 1
18 Mayıs 2017 MOBİLYACILAR ODASI FENERGÜCÜ C 1 - 8
23 Mayıs 2017 TİRYAKİ İLETİŞİM ŞARKONAK SPOR A 2 - 0
23 Mayıs 2017 BELEN KAYMAKAMLIĞI ARSUZ BELEDİYESİ A 9 - 1
23 Mayıs 2017 MEYDAN MAH.YAR.DER. MEYDANGÜCÜ A 6 - 0
24 Mayıs 2017 KELEŞ AİLE DERNEĞİ SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI B 4 - 4
24 Mayıs 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. DOM TOPLULUKLARI B 3 - 5
24 Mayıs 2017 ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 8 - 3
24 Mayıs 2017 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. C 1 - 3
24 Mayıs 2017 TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI C 1 - 4
24 Mayıs 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. HATAY MUHTARLAR DER. C 4 - 2
24 Mayıs 2017 TCDD İSKENDERUN ERZİN SPOR B 2 - 4
24 Mayıs 2017 İSKENDERUN ESEN GENÇLİK DÖRTYOL İLÇE TARIM MÜD. B 0 - 2
24 Mayıs 2017 ALİ KEMAL ZİROĞLU İLKOKULU BİÇER BETON B 0 - 8
25 Mayıs 2017 KARSULULAR DERNEĞİ AÇIKDERE SPOR D 7 - 1
25 Mayıs 2017 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT D 4 - 2
25 Mayıs 2017 MUSTAFA KEMAL ÜNV. HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. E 2 - 3
25 Mayıs 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR TURUNÇLU DEMİR SPOR D 6 - 1
25 Mayıs 2017 DES-YAD DELİBAN DİKMECE SPOR E 0 - 1
25 Mayıs 2017 EKİNCİ SPOR REYHANLI SPOR E 6 - 5
25 Mayıs 2017 HATAY İDMAN YURDU NARLICA ATAÇİL D 5 - 1
26 Mayıs 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ E 0 - 2
26 Mayıs 2017 AKADEMİ HASTANESİ ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 1 - 1
26 Mayıs 2017 MİNİ GOLF SÜMER DEFNE 2015 SPOR A 1 - 5
26 Mayıs 2017 BOHŞİN SPOR ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ A 2 - 5
26 Mayıs 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK SİMPAK A 2 - 3
26 Mayıs 2017 KELEŞ AİLE DERNEĞİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 5 - 3
26 Mayıs 2017 GÖKKONAK NİŞRİN DER. YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 2 - 4
27 Mayıs 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI B 3 - 10
27 Mayıs 2017 DOM TOPLULUKLARI GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. B 1 - 2
28 Mayıs 2017 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 1 - 2
28 Mayıs 2017 TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 3 - 3
25 Mayıs 2017 SAĞLIK SPOR FİL FİLTRE C 3 - 1
25 Mayıs 2017 FENERGÜCÜ DENİZGÜCÜ C 2 - 0
25 Mayıs 2017 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ MOBİLYACILAR ODASI C 11 - 1
29 Mayıs 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. C 2 - 0
29 Mayıs 2017 HATAY MUHTARLAR DER. AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI C 3 - 1
30 Mayıs 2017 OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. OKTAY ÇAĞLAR D 2 - 2
30 Mayıs 2017 HATAY İDMAN YURDU AÇIKDERE SPOR D 3 - 0
30 Mayıs 2017 TİRYAKİ İLETİŞİM BELEN KAYMAKAMLIĞI A 2 - 1
30 Mayıs 2017 ŞARKONAK SPOR MEYDANGÜCÜ A 5 - 3
31 Mayıs 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT D 0 - 3
31 Mayıs 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR NARLICA ATAÇİL D 2 - 3
31 Mayıs 2017 ARSUZ BELEDİYESİ MEYDAN MAH.YAR.DER. A 3 - 7
31 Mayıs 2017 TCDD İSKENDERUN İSKENDERUN ESEN GENÇLİK B 2 - 3
01 Haziran 2017 EKİNCİ SPOR ÜZÜMDALI SPOR E 4 - 0
01 Haziran 2017 MUSTAFA KEMAL ÜNV. DİKMECE SPOR E 2 - 0
01 Haziran 2017 ERZİN SPOR BİÇER BETON B 1 - 5
01 Haziran 2017 DÖRTYOL İLÇE TARIM MÜD. ALİ KEMAL ZİROĞLU İLKOKULU B 9 - 1
02 Haziran 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI REYHANLI SPOR E 2 - 4
02 Haziran 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. E 4 - 1
03 Haziran 2017 BOHŞİN SPOR ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 4 - 4
03 Haziran 2017 MİNİ GOLF KARDEŞLER MAHALLESİ A 2 - 5
04 Haziran 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK SÜMER DEFNE 2015 SPOR A 0 - 4
04 Haziran 2017 SİMPAK ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ A 1 - 0
05 Haziran 2017 GÖKKONAK NİŞRİN DER. KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 1 - 9
05 Haziran 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 0 - 11
05 Haziran 2017 SAĞLIK SPOR FENERGÜCÜ C 1 - 1
06 Haziran 2017 DOM TOPLULUKLARI YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 1 - 6
06 Haziran 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI B 6 - 1
07 Haziran 2017 TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 0 - 6
07 Haziran 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 4 - 1
07 Haziran 2017 DENİZGÜCÜ ÖZEL PALMİYE HASTANESİ C 1 - 5
08 Haziran 2017 HATAY MUHTARLAR DER. HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 3 - 3
08 Haziran 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. C 2 - 9
08 Haziran 2017 MEYDANGÜCÜ TİRYAKİ İLETİŞİM A 2 - 1
06 Haziran 2017 FİL FİLTRE MOBİLYACILAR ODASI C 0 - 3
09 Haziran 2017 HATAY İDMAN YURDU KARSULULAR DERNEĞİ D 3 - 0
09 Haziran 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR OKTAY ÇAĞLAR D 3 - 1
09 Haziran 2017 MEYDAN MAH.YAR.DER. BELEN KAYMAKAMLIĞI A 3 - 2
10 Haziran 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR AÇIKDERE SPOR D 5 - 3
10 Haziran 2017 MİNİ GOLF BOHŞİN SPOR A 0 - 0
10 Haziran 2017 ŞARKONAK SPOR ARSUZ BELEDİYESİ A 7 - 1
11 Haziran 2017 MUSTAFA KEMAL ÜNV. DES-YAD DELİBAN E 0 - 3
11 Haziran 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI ÜZÜMDALI SPOR E 3 - 0
11 Haziran 2017 BİÇER BETON TCDD İSKENDERUN B 4 - 1
12 Haziran 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DİKMECE SPOR E 6 - 2
12 Haziran 2017 HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. REYHANLI SPOR E 1 - 3
12 Haziran 2017 ALİ KEMAL ZİROĞLU İLKOKULU İSKENDERUN ESEN GENÇLİK B 0 - 6
13 Haziran 2017 BOHŞİN SPOR AKADEMİ HASTANESİ A 0 - 2
13 Haziran 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK KARDEŞLER MAHALLESİ A 1 - 1
13 Haziran 2017 MOBİLYACILAR ODASI SAĞLIK SPOR C 0 - 4
14 Haziran 2017 SİMPAK ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 2 - 2
14 Haziran 2017 ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ SÜMER DEFNE 2015 SPOR A 1 - 3
14 Haziran 2017 ERZİN SPOR DÖRTYOL İLÇE TARIM MÜD. B 1 - 8
10 Haziran 2017 NARLICA ATAÇİL SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT D 0 - 3
15 Haziran 2017 DOM TOPLULUKLARI KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 0 - 3
28 Haziran 2017 DOM TOPLULUKLARI GÖKKONAK NİŞRİN DER. B 0 - 3
15 Haziran 2017 DİRİL KARDEŞLER TİC. KELEŞ AİLE DERNEĞİ B 1 - 13
15 Haziran 2017 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ FENERGÜCÜ C 4 - 0
16 Haziran 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 0 - 0
16 Haziran 2017 SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. B 1 - 4
16 Haziran 2017 FİL FİLTRE DENİZGÜCÜ C 11 - 1
17 Haziran 2017 AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI C 3 - 2
17 Haziran 2017 HATAY MUHTARLAR DER. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 0 - 9
17 Haziran 2017 DİKMECE SPOR HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. E 1 - 3
17 Haziran 2017 TİRYAKİ İLETİŞİM MEYDAN MAH.YAR.DER. A 0 - 0
18 Haziran 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 1 - 4
18 Haziran 2017 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. C 3 - 4
18 Haziran 2017 ARSUZ BELEDİYESİ MEYDANGÜCÜ A 0 - 3
19 Haziran 2017 MİLLİ EĞİTİM SPOR OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. D 0 - 1
19 Haziran 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR KARSULULAR DERNEĞİ D 4 - 2
19 Haziran 2017 BELEN KAYMAKAMLIĞI ŞARKONAK SPOR A 3 - 1
20 Haziran 2017 NARLICA ATAÇİL OKTAY ÇAĞLAR D 1 - 7
20 Haziran 2017 SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT AÇIKDERE SPOR D 6 - 3
20 Haziran 2017 TCDD İSKENDERUN ALİ KEMAL ZİROĞLU İLKOKULU B 3 - 0
21 Haziran 2017 ELEKTRONİKÇİLER ODASI EKİNCİ SPOR E 1 - 3
21 Haziran 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DES-YAD DELİBAN E 4 - 1
21 Haziran 2017 DÖRTYOL İLÇE TARIM MÜD. BİÇER BETON B 2 - 2
22 Haziran 2017 HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. ÜZÜMDALI SPOR E 0 - 1
22 Haziran 2017 REYHANLI SPOR DİKMECE SPOR E 4 - 2
22 Haziran 2017 İSKENDERUN ESEN GENÇLİK ERZİN SPOR B 5 - 4
28 Haziran 2017 ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ KARDEŞLER MAHALLESİ A 0 - 1
28 Haziran 2017 SÜMER DEFNE 2015 SPOR ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI A 3 - 4
28 Haziran 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. KELEŞ AİLE DERNEĞİ B 4 - 4
28 Haziran 2017 SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 3 - 10
28 Haziran 2017 YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ B 1 - 0
28 Haziran 2017 HATAY MUHTARLAR DER. TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) C 2 - 2
28 Haziran 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI C 0 - 14
23 Haziran 2017 DEFNE DURSUNLU GENÇLİK MİNİ GOLF A 3 - 0
23 Haziran 2017 SİMPAK AKADEMİ HASTANESİ A 3 - 2
29 Haziran 2017 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 0 - 3
29 Haziran 2017 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. C 2 - 2
29 Haziran 2017 TURUNÇLU DEMİR SPOR HATAY İDMAN YURDU D 0 - 3
29 Haziran 2017 SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT KARSULULAR DERNEĞİ D 5 - 2
29 Haziran 2017 NARLICA ATAÇİL OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. D 1 - 5
29 Haziran 2017 AÇIKDERE SPOR OKTAY ÇAĞLAR D 1 - 3
29 Haziran 2017 KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 6 - 0
29 Haziran 2017 REYHANLI SPOR DES-YAD DELİBAN E 1 - 3
30 Haziran 2017 HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. EKİNCİ SPOR E 3 - 3
30 Haziran 2017 DİKMECE SPOR ÜZÜMDALI SPOR E 0 - 2
30 Haziran 2017 SİMPAK BOHŞİN SPOR A 3 - 0
30 Haziran 2017 ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ MİNİ GOLF A 4 - 1
30 Haziran 2017 SÜMER DEFNE 2015 SPOR AKADEMİ HASTANESİ A 2 - 5
30 Haziran 2017 ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI KARDEŞLER MAHALLESİ A 2 - 1
30 Haziran 2017 GÜNEYLER ÖĞRETMENLER DER. DİRİL KARDEŞLER TİC. B 10 - 2
30 Haziran 2017 SASUNLU YEMEKÇİLİK-REYHANLI GÖKKONAK NİŞRİN DER. B 0 - 3
30 Haziran 2017 SAĞLIK SPOR ÖZEL PALMİYE HASTANESİ C 0 - 5
30 Haziran 2017 DENİZGÜCÜ MOBİLYACILAR ODASI C 3 - 0
30 Haziran 2017 FENERGÜCÜ FİL FİLTRE C 7 - 2
01 Temmuz 2017 YUSUF YURDAL SİGORTA LTD.ŞTİ. KELEŞ AİLE DERNEĞİ B 2 - 3
01 Temmuz 2017 OKTAY ÇAĞLAR KARSULULAR DERNEĞİ D 5 - 2
01 Temmuz 2017 AKEVLER MAHAHLESİ MUHTARLIĞI AYDINLIK EVLER SOS.YRD.DER. C 0 - 3
01 Temmuz 2017 HATAY BEŞİKTAŞLILAR DER. TÜM EĞT.ÇLŞ.SEN.(TEÇ-SEN) C 3 - 1
01 Temmuz 2017 HBB.ÇEVRE KORUMA D.BŞK. YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI C 4 - 1
01 Temmuz 2017 DEMİRKÖPRÜ AHMED İTH.İHR. ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR C 2 - 6
01 Temmuz 2017 NARLICA ATAÇİL MİLLİ EĞİTİM SPOR D 0 - 3
01 Temmuz 2017 SAMANDAĞ EL MİNA İNŞAAT HATAY İDMAN YURDU D 5 - 3
02 Temmuz 2017 AÇIKDERE SPOR OĞUZATA EĞT.KÜL.DER. D 0 - 3
02 Temmuz 2017 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRIKHAN SEVDALILARI DER. B 4 - 3
02 Temmuz 2017 HBB.PARK BAHÇE VE Y.D.BŞK. ELEKTRONİKÇİLER ODASI E 2 - 8
02 Temmuz 2017 REYHANLI SPOR MUSTAFA KEMAL ÜNV. E 8 - 2
02 Temmuz 2017 DİKMECE SPOR EKİNCİ SPOR E 3 - 6
02 Temmuz 2017 ÜZÜMDALI SPOR DES-YAD DELİBAN E 1 - 5
02 Temmuz 2017 ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ DEFNE DURSUNLU GENÇLİK A 2 - 4
02 Temmuz 2017 SÜMER DEFNE 2015 SPOR BOHŞİN SPOR A 3 - 0
02 Temmuz 2017 ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI MİNİ GOLF A 8 - 1
02 Temmuz 2017 KARDEŞLER MAHALLESİ AKADEMİ HASTANESİ A 0 - 3

YER (Seçiniz) :

Gruplar (Seçiniz) : A B C D E

Grubu : A

TakımlarOMBGAYPuan
AKADEMİ HASTANESİ 8 1 1 6 29 7 19
SİMPAK 8 1 2 5 27 14 17
SÜMER DEFNE 2015 SPOR 8 3 0 5 24 15 15
KARDEŞLER MAHALLESİ 8 2 2 4 12 10 14
ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI 8 1 4 3 23 17 13
DEFNE DURSUNLU GENÇLİK 8 3 1 4 18 13 13
ANTAKYA ÖĞRETMENEVİ 8 5 1 2 14 16 7
BOHŞİN SPOR 8 6 2 0 7 23 2
MİNİ GOLF 8 7 1 0 8 47 1
Back to Top