HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 34.ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI ANTAKYA GRUBU FİKSTÜRÜ
30.04.2018 18:00 AÇILIŞ VE PROTOKOL MAÇI HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY MEDENİYETLER SPOR - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F
1.05.2018 19:00 SOFULAR GENÇLİK VE SPOR - SAMANDAĞ DEV-ŞAH A NAZIM KOKA
18:00 HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER.   BOHŞİN GENÇLİK SPOR A HBB.ESENTEPE
19:30 EL MİNA İNŞAAT - DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ A HBB.ESENTEPE
21:00 EKİNCİSPOR - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B HBB.ESENTEPE
2.05.2018 18:00 ANTAKYA MEDİKAL - SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ B HBB.ESENTEPE
19:30 GÜNEYLER SPOR  - HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. F HBB.ESENTEPE
21:00 HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. - DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. B HBB.ESENTEPE
3.05.2018 17:30 ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI - AÇIKDERE SPOR D NAZIM KOKA
19:00 BOHŞİN SPOR   MOZAİK İNŞAAT D NAZIM KOKA
18:00 NİŞRİNSPOR - OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU D HBB.ESENTEPE
19:30 ÜZÜMDALI SPOR  - HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR E HBB.ESENTEPE
21:00 KARSULULAR DERNEĞİ - HATAY İDMAN YURDU E HBB.ESENTEPE
4.05.2018 19:00 FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ - NARLICA ATAÇİL C NAZIM KOKA
18:00 HATSU GEN.MÜD. - AYAKKABICILAR ODASI E HBB.ESENTEPE
19:30 KIRIKHAN SEVDALILARI - OKTAY ÇAĞLAR F HBB.ESENTEPE
5.05.2018 19:00 HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. - SİMPAK SPOR A NAZIM KOKA
18:00 ANTAKYA MEDİKAL - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B HBB.ESENTEPE
19:30 HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. - HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B HBB.ESENTEPE
21:00 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ - BOHŞİN GENÇLİK SPOR A HBB.ESENTEPE
6.05.2018 18:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ - SÜMER DEFNE 2015 F HBB.ESENTEPE
7.05.2018 17:30 EL MİNA İNŞAAT - SAMANDAĞ DEV-ŞAH A NAZIM KOKA
19:00 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ - DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. B NAZIM KOKA
18:00 FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C HBB.ESENTEPE
19:30 REYHANLISPOR - NARLICA ATAÇİL C HBB.ESENTEPE
21:00 SARAY İNŞAAT - AKADEMİ HASTANESİ C HBB.ESENTEPE
8.05.2018 19:00 BOHŞİN SPOR - YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D NAZIM KOKA
18:00 NİŞRİNSPOR - AÇIKDERE SPOR D HBB.ESENTEPE
19:30 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU - MOZAİK İNŞAAT D HBB.ESENTEPE
21:00 KARSULULAR DERNEĞİ - AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI E HBB.ESENTEPE
9.05.2018 17:30 HATSU GEN.MÜD. - HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR E NAZIM KOKA
19:00 AYAKKABICILAR ODASI - HATAY İDMAN YURDU E NAZIM KOKA
18:00 OKTAY ÇAĞLAR - HATAY MEDENİYETLER SPOR F HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F HBB.ESENTEPE
21:00 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. - KIRIKHAN SEVDALILARI F HBB.ESENTEPE
10.05.2018 17:30 SÜMER DEFNE 2015 - GÜNEYLER SPOR  F NAZIM KOKA
19:00 DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. - AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B NAZIM KOKA
18:00 SARAY İNŞAAT - HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C HBB.ESENTEPE
19:30 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ - HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B HBB.ESENTEPE
21:00 NARLICA ATAÇİL - AKADEMİ HASTANESİ C HBB.ESENTEPE
11.05.2018 17:30 EL MİNA İNŞAAT - SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A NAZIM KOKA
19:00 REYHANLISPOR - ELEKTRONİKÇİLER ODASI C NAZIM KOKA
18:00 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ - SİMPAK SPOR A HBB.ESENTEPE
19:30 BOHŞİN GENÇLİK SPOR   SAMANDAĞ DEV-ŞAH A HBB.ESENTEPE
21:00 ANTAKYA MEDİKAL - EKİNCİSPOR B HBB.ESENTEPE
12.05.2018 19:00 NİŞRİNSPOR - ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D NAZIM KOKA
18:00 MOZAİK İNŞAAT   AÇIKDERE SPOR D HBB.ESENTEPE
19:30 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU - YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D HBB.ESENTEPE
21:00 HATSU GEN.MÜD. - ÜZÜMDALI SPOR  E HBB.ESENTEPE
13.05.2018 18:00 SARAY İNŞAAT - REYHANLISPOR C NAZIM KOKA
18:00 GÜNEYLER SPOR  - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F HBB.ESENTEPE
19:30 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER.   HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B HBB.ESENTEPE
21:00 NARLICA ATAÇİL - HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C HBB.ESENTEPE
14.05.2018 17:30 AYAKKABICILAR ODASI - AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI E NAZIM KOKA
19:00 KIRIKHAN SEVDALILARI - SÜMER DEFNE 2015 F NAZIM KOKA
18:00 DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. - EKİNCİSPOR B HBB.ESENTEPE
19:30 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. - OKTAY ÇAĞLAR F HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY MEDENİYETLER SPOR - MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F HBB.ESENTEPE
15.05.2018 17:30 HATAY İDMAN YURDU - HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR E NAZIM KOKA
19:00 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ - HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A NAZIM KOKA
18:00 BOHŞİN GENÇLİK SPOR - SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A HBB.ESENTEPE
19:30 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ - HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B HBB.ESENTEPE
21:00 SAMANDAĞ DEV-ŞAH   SİMPAK SPOR A HBB.ESENTEPE
16.05.2018 22:30 REYHANLISPOR - FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ C HBB.ESENTEPE
17.05.2018 22:30 AKADEMİ HASTANESİ   ELEKTRONİKÇİLER ODASI C HBB.ESENTEPE
18.05.2018 22:30 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU - BOHŞİN SPOR D HBB.ESENTEPE
19.05.2018 22:30 MOZAİK İNŞAAT - ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D HBB.ESENTEPE
20.05.2018 22:30 AÇIKDERE SPOR   YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D HBB.ESENTEPE
21.05.2018 22:30 AYAKKABICILAR ODASI - KARSULULAR DERNEĞİ E HBB.ESENTEPE
22.05.2018 22:30 HATAY İDMAN YURDU - ÜZÜMDALI SPOR  E HBB.ESENTEPE
23.05.2018 22:30 HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR   AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI E HBB.ESENTEPE
24.05.2018 22:30 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. - HATAY MEDENİYETLER SPOR F HBB.ESENTEPE
25.05.2018 22:30 GÜNEYLER SPOR  - MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F HBB.ESENTEPE
26.05.2018 21:00 SÜMER DEFNE 2015 - OKTAY ÇAĞLAR F HBB.ESENTEPE
22:30 HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. - AKADEMİ HASTANESİ C HBB.ESENTEPE
27.05.2018 22:30 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - KIRIKHAN SEVDALILARI F HBB.ESENTEPE
28.05.2018 22:30 BOHŞİN GENÇLİK SPOR - EL MİNA İNŞAAT A HBB.ESENTEPE
29.05.2018 22:30 SAMANDAĞ DEV-ŞAH - HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A HBB.ESENTEPE
30.05.2018 22:30 SİMPAK SPOR   SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A HBB.ESENTEPE
31.05.2018 22:30 DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. - ANTAKYA MEDİKAL B HBB.ESENTEPE
1.06.2018 22:30 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B HBB.ESENTEPE
2.06.2018 22:30 HACI PAŞA SOS.Y.D.DER.   EKİNCİSPOR B HBB.ESENTEPE
3.06.2018 22:30 NARLICA ATAÇİL - SARAY İNŞAAT C HBB.ESENTEPE
4.06.2018 22:30 AKADEMİ HASTANESİ - FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ C HBB.ESENTEPE
5.06.2018 22:30 ELEKTRONİKÇİLER ODASI   HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C HBB.ESENTEPE
6.06.2018 22:30 MOZAİK İNŞAAT - NİŞRİNSPOR D HBB.ESENTEPE
7.06.2018 22:30 AÇIKDERE SPOR - BOHŞİN SPOR D HBB.ESENTEPE
8.06.2018 22:30 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI   ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D HBB.ESENTEPE
9.06.2018 22:30 HATAY İDMAN YURDU - HATSU GEN.MÜD. E HBB.ESENTEPE
10.06.2018 22:30 HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR - KARSULULAR DERNEĞİ E HBB.ESENTEPE
11.06.2018 22:30 AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI   ÜZÜMDALI SPOR  E HBB.ESENTEPE
12.06.2018 22:30 HATAY MEDENİYETLER SPOR - GÜNEYLER SPOR  F HBB.ESENTEPE
13.06.2018 22:30 SÜMER DEFNE 2015 - HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. F HBB.ESENTEPE
18.06.2018 18:00 OKTAY ÇAĞLAR - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F NAZIM KOKA
19:30 KIRIKHAN SEVDALILARI - MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F NAZIM KOKA
18:00 SAMANDAĞ DEV-ŞAH - DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ A HBB.ESENTEPE
19:30 SİMPAK SPOR - EL MİNA İNŞAAT A HBB.ESENTEPE
21:00 SOFULAR GENÇLİK VE SPOR   HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A HBB.ESENTEPE
19.06.2018 18:00 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. - SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ B NAZIM KOKA
19:30 HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. - ANTAKYA MEDİKAL B NAZIM KOKA
18:00 EKİNCİSPOR - HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B HBB.ESENTEPE
19:30 AKADEMİ HASTANESİ - REYHANLISPOR C HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. - FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ C HBB.ESENTEPE
20.06.2018 18:00 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - SARAY İNŞAAT C NAZIM KOKA
19:30 AÇIKDERE SPOR - OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU D NAZIM KOKA
18:00 ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI - BOHŞİN SPOR D HBB.ESENTEPE
19:30 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI - NİŞRİNSPOR D HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR - AYAKKABICILAR ODASI E HBB.ESENTEPE
21.06.2018 18:00 AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI - HATSU GEN.MÜD. E NAZIM KOKA
19:30 ÜZÜMDALI SPOR    KARSULULAR DERNEĞİ E NAZIM KOKA
18:00 HATAY MEDENİYETLER SPOR - SÜMER DEFNE 2015 F HBB.ESENTEPE
19:30 GÜNEYLER SPOR  - KIRIKHAN SEVDALILARI F HBB.ESENTEPE
21:00 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. F HBB.ESENTEPE
22.06.2018 18:00 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ - OKTAY ÇAĞLAR F NAZIM KOKA
19:30 SİMPAK SPOR - BOHŞİN GENÇLİK SPOR A NAZIM KOKA
18:00 SOFULAR GENÇLİK VE SPOR - DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ A HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER.   EL MİNA İNŞAAT A HBB.ESENTEPE
21:00 HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. - DASYAD-DEFNE DURSUNLU G.SP. B HBB.ESENTEPE
23.06.2018 18:00 EKİNCİSPOR - SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ B NAZIM KOKA
19:30 HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK.   ANTAKYA MEDİKAL B NAZIM KOKA
18:00 FARİS KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ   SARAY İNŞAAT C HBB.ESENTEPE
19:30 HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. - REYHANLISPOR C HBB.ESENTEPE
21:00 ELEKTRONİKÇİLER ODASI - NARLICA ATAÇİL C HBB.ESENTEPE
25.06.2018 18:00 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. - MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F NAZIM KOKA
19:30 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI - MOZAİK İNŞAAT D NAZIM KOKA
18:00 BOHŞİN SPOR   NİŞRİNSPOR D HBB.ESENTEPE
19:30 AKEVLER MAHALLE MUHTARLIĞI - HATAY İDMAN YURDU E HBB.ESENTEPE
21:00 ÜZÜMDALI SPOR  - AYAKKABICILAR ODASI E HBB.ESENTEPE
26.06.2018 18:00 KARSULULAR DERNEĞİ   HATSU GEN.MÜD. E NAZIM KOKA
19:30 KIRIKHAN SEVDALILARI - HATAY MEDENİYETLER SPOR F NAZIM KOKA
18:00 SÜMER DEFNE 2015 - HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F HBB.ESENTEPE
19:30 OKTAY ÇAĞLAR - GÜNEYLER SPOR  F HBB.ESENTEPE
21:00 ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI - OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU D HBB.ESENTEPE
1.ELEME GRUBU MAÇLARI
29.06.2018 18:30 EN İYİ 2.NCİ 3.SÜ - EN İYİ 4.CÜ 6.SI 1.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 EN İYİ 2.NCİ 4.SÜ - EN İYİ 4.CÜ 5.Sİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE
30.06.2018 18:30 EN İYİ 2.NCİ 5.Sİ - EN İYİ 4.CÜ 4.SÜ 3.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 EN İYİ 2.NCİ 6.SI - EN İYİ 4.CÜ3.SÜ 4.MAÇ HBB.ESENTEPE
2.07.2018 18:30 EN İYİ 3.NCİ 1.Sİ - EN İYİ 4.CÜ 2.Sİ 5.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 EN İYİ 3.NCİ 2.Sİ - EN İYİ 4.CÜ 1.Sİ 6.MAÇ HBB.ESENTEPE
3.07.2018 18:30 EN İYİ 3.NCİ 3.SÜ - EN İYİ 3.NCİ 6.SI 7.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 EN İYİ 3.NCİ 4.SÜ - EN İYİ 3.NCİ 5.Sİ 8.MAÇ HBB.ESENTEPE
2.ELEME GRUBU MAÇLARI
4.07.2018 18:30 A GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 1.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 B GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 2.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE
5.07.2018 18:30 C GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 3.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 D GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 4.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ HBB.ESENTEPE
6.07.2018 18:30 E GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 5.MAÇ GALİBİ 5.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 F GRUBU 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 6.MAÇ GALİBİ 6.MAÇ HBB.ESENTEPE
7.07.2018 18:30 EN İYİ 2.NCİ 1.Sİ - 1.NCİ ELEME 7.MAÇ GALİBİ 7.MAÇ HBB.ESENTEPE
20:00 EN İYİ 2.NCİ 2.Sİ - 1.NCİ ELEME 8.MAÇ GALİBİ 8.MAÇ HBB.ESENTEPE
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
10.07.2018 19:00 2.ELEME 1.MAÇ GALİBİ - 2.ELEME 8.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ HBB.ESENTEPE
11.07.2018 19:00 2.ELEME 2.MAÇ GALİBİ - 2.ELEME 7.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE
12.07.2018 19:00 2.ELEME 3.MAÇ GALİBİ - 2.ELEME 6.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ HBB.ESENTEPE
13.07.2018 19:00 2.ELEME 4.MAÇ GALİBİ - 2.ELEME 5.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ HBB.ESENTEPE
YARI FİNAL MAÇLARI
16.07.2018 19:00 1.MAÇ GALİBİ - 4.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ HBB.ESENTEPE
17.07.2018 19:00 2.MAÇ GALİBİ - 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ HBB.ESENTEPE
FİNAL MAÇLARI
19.07.2018 18:00 1.MAÇ MAĞLUBU - 2.MAÇ MAĞLUBU HBB.ESENTEPE
19:30 1.MAÇ GALİBİ - 2.MAÇ GALİBİ HBB.ESENTEPE
21.07.2018 18:00 KAPANIŞ PROTOKOL MAÇI HBB.ESENTEPE
19:30 ANTAKYA  GRB 1.Sİ - KÖRFEZ GRB 1.Sİ
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
34.ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI KÖRFEZ GRUBU FİKSTÜRÜ
TARİH SAAT TAKIMLAR GRUBU
7 Mayıs 2018 Pazartesi 19:00 AÇILIŞ VE PROTOKOL MAÇI  
8 Mayıs 2018 Salı 19:00 MEHMET BOŞNAK YILDEV EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON A
21:00 MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR B
9 Mayıs 2018 Çarşamba 19:00 DENİZGÜCÜ KANTİN REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ A
21:00 BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C
10 Mayıs 2018 Perşembe 19:00 CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM ÖZEL PALMİYE HASTANESİ B
21:00 İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR C
12 Mayıs 2018 Cumartesi 18:00 REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ SELİM KURT KARAYOLLARI A
19:45 RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR RASİM BULUT FENERGÜCÜ B
21:30 CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN C
13 Mayıs 2018 Pazar 18:00 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ DENİZGÜCÜ KANTİN A
19:45 SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM B
21:30 BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN C
14 Mayıs 2018 Pazartesi 19:00 EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON SELİM KURT KARAYOLLARI A
21:00 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR B
17 Mayıs 2018 Perşembe 22:30 ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ C
18 Mayıs 2018 Cuma 22:30 ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ A
19 Mayıs 2018 Cumartesi 22:30 ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş. MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN B
20 Mayıs 2018 Pazar 22:30 MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN C
21 Mayıs 2018 Pazartesi 22:30 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ MEHMET BOŞNAK YILDEV A
22 Mayıs 2018 Salı 22:30 CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM  ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş. B
23 Mayıs 2018 Çarşamba 22:30 BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C
24 Mayıs 2018 Perşembe 22:30 REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK A
25 Mayıs 2018 Cuma 22:30 RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR B
26 Mayıs 2018 Cumartesi 22:30 İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN C
27 Mayıs 2018 Pazar 22:30 SELİM KURT KARAYOLLARI DENİZGÜCÜ KANTİN A
28 Mayıs 2018 Pazartesi 22:30 RASİM BULUT FENERGÜCÜ ÖZEL PALMİYE HASTANESİ B
29 Mayıs 2018 Salı 22:30 MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR C
30 Mayıs 2018 Çarşamba 22:30 EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON DENİZGÜCÜ KANTİN A
31 Mayıs 2018 Perşembe 22:30 SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR RASİM BULUT FENERGÜCÜ B
1 Haziran 2018 Cuma 22:30 MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR C
2 Haziran 2018 Cumartesi 22:30 ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK SELİM KURT KARAYOLLARI A
3 Haziran 2018 Pazar 22:30 ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş. RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR B
4 Haziran 2018 Pazartesi 22:30 BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ C
5 Haziran 2018 Salı 22:30 MEHMET BOŞNAK YILDEV REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ A
6 Haziran 2018 Çarşamba 22:30 MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN  CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM B
7 Haziran 2018 Perşembe 22:30 BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI C
8 Haziran 2018 Cuma 22:30 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON A
9 Haziran 2018 Cumartesi 22:30 RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN B
10 Haziran 2018 Pazar 22:30 İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C
11 Haziran 2018 Pazartesi 22:30 SELİM KURT KARAYOLLARI MEHMET BOŞNAK YILDEV A
12 Haziran 2018 Salı 22:30 RASİM BULUT FENERGÜCÜ  ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş. B
19 Haziran 2018 Salı 20:00 CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN C
20 Haziran 2018 Çarşamba 20:00 DENİZGÜCÜ KANTİN ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK A
21 Haziran 2018 Perşembe 20:00 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR B
22 Haziran 2018 Cuma 20:00 MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN C
23 Haziran 2018 Cumartesi 20:00 EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK A
25 Haziran 2018 Pazartesi 19:00 ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş. ÖZEL PALMİYE HASTANESİ B
21:00 BEYAZIT KELLECİ H.B.B İSKENDERUN ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR C
26 Haziran 2018 Salı 20:00 MEHMET BOŞNAK YILDEV DENİZGÜCÜ KANTİN A
27 Haziran 2018 Çarşamba 20:00 MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN RASİM BULUT FENERGÜCÜ B
28 Haziran 2018 Perşembe 20:00 BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN C
29 Haziran 2018 Cuma 20:00 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ A
30 Haziran 2018 Cumartesi 20:00 CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM RECEP BAKICI ERZİN VETERANLAR B
1 Temmuz 2018 Pazar 20:00 İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ C
2 Temmuz 2018 Pazartesi 20:00 REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYESİ  EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON A
3 Temmuz 2018 Salı 20:00 RASİM BULUT FENERGÜCÜ CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM B
4 Temmuz 2018 Çarşamba 20:00 CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C
5 Temmuz 2018 Perşembe 20:00 SELİM KURT KARAYOLLARI ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ A
6 Temmuz 2018 Cuma 20:00 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN B
7 Temmuz 2018 Cumartesi 20:00 MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN İSK.İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI C
22:00 ALİ ALICI(KÜRT ALİ) 1071 MEYDAN GENÇLİK MEHMET BOŞNAK YILDEV A
8 Temmuz 2018 Pazar 20:00 SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR ŞHT. HAKAN TAN FİL FİLTRE A.Ş.  B
22:00 ŞHT. ENVER DURMAZ ŞARKONAKSPOR BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN C
11 Temmuz 2018 Çarşamba 20.00 A GRUBU 1.Sİ EN İYİ 3.CÜ (1)  
22.00 C GRUBU 1.Sİ B GRUBU 2.Sİ  
12 Temmuz 2018 Perşembe 20.00 B GRUBU 1.Sİ EN İYİ 3.CÜ (2)  
22.00 A GRUBU 2.Sİ C GRUBU 2.Sİ  
15 Temmuz 2018 Pazar 20.00 64.MAÇ GALİBİ 65.MAÇ GALİBİ  
22.00 66.MAÇ GALİBİ 67.MAÇ GALİBİ  
18 Temmuz 2018 Çarşamba 20.00 3-4 MAÇI 3-4 MAÇI  
22.00 FİNAL FİNAL  
Tarih Takım 1 Takım 2 Grubu Sonuçlar
30 Nisan 2018 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HATAY MEDENİYETLER SPOR F 0 - 4
01 Mayıs 2018 SOFULAR GENÇLİK VE SPOR SAMANDAĞ DEV-ŞAH A 1 - 8
01 Mayıs 2018 HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. BOHŞİN GENÇLİK SPOR A 2 - 3
01 Mayıs 2018 EL MİNA İNŞAAT DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ A 3 - 0
01 Mayıs 2018 EKİNCİSPOR AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B 1 - 1
02 Mayıs 2018 ANTAKYA MEDİKAL SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ B 4 - 5
02 Mayıs 2018 GÜNEYLER SPOR HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. F 4 - 0
02 Mayıs 2018 HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. DASYAD-DEFNE DURSUNLU B 2 - 0
03 Mayıs 2018 ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI AÇIKDERE SPOR D 4 - 0
03 Mayıs 2018 BOHŞİN SPOR MOZAİK İNŞAAT D 6 - 2
03 Mayıs 2018 NİŞRİNSPOR OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU D 4 - 1
03 Mayıs 2018 ÜZÜMDALI SPOR HATAY 1967 GENÇLİK E 4 - 2
03 Mayıs 2018 KARSULULAR DERNEĞİ HATAY İDMAN YURDU E 2 - 3
04 Mayıs 2018 FARİS KÜLTÜR SANAT DER. NARLICA ATAÇİL C 2 - 3
04 Mayıs 2018 HATSU GEN.MÜD. AYAKKABICILAR ODASI E 6 - 3
04 Mayıs 2018 KIRIKHAN SEVDALILARI OKTAY ÇAĞLAR F 1 - 0
05 Mayıs 2018 HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. SİMPAK A 1 - 3
05 Mayıs 2018 ANTAKYA MEDİKAL AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B 1 - 8
05 Mayıs 2018 HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B 0 - 0
05 Mayıs 2018 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ BOHŞİN GENÇLİK SPOR A 2 - 1
06 Mayıs 2018 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ SÜMER DEFNE 2015 F 2 - 6
07 Mayıs 2018 EL MİNA İNŞAAT SAMANDAĞ DEV-ŞAH A 6 - 1
07 Mayıs 2018 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ DASYAD-DEFNE DURSUNLU B 1 - 0
07 Mayıs 2018 FARİS KÜLTÜR SANAT DER. ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 2 - 1
07 Mayıs 2018 REYHANLISPOR NARLICA ATAÇİL C 2 - 5
07 Mayıs 2018 SARAY İNŞAAT AKADEMİ HASTANESİ C 1 - 1
08 Mayıs 2018 BOHŞİN SPOR YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D 4 - 1
08 Mayıs 2018 NİŞRİNSPOR AÇIKDERE SPOR D 6 - 1
08 Mayıs 2018 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU MOZAİK İNŞAAT D 7 - 0
08 Mayıs 2018 KARSULULAR DERNEĞİ AKEVLER MAH.MUHTARLIĞI E 13 - 3
08 Mayıs 2018 MEHMET BOŞNAK YILDEV EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON A 0 - 0
08 Mayıs 2018 MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR B 1 - 7
09 Mayıs 2018 HATSU GEN.MÜD. HATAY 1967 GENÇLİK E 1 - 2
09 Mayıs 2018 AYAKKABICILAR ODASI HATAY İDMAN YURDU E 1 - 4
09 Mayıs 2018 OKTAY ÇAĞLAR HATAY MEDENİYETLER SPOR F 4 - 3
09 Mayıs 2018 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 10 - 2
09 Mayıs 2018 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. KIRIKHAN SEVDALILARI F 0 - 7
09 Mayıs 2018 DENİZGÜCÜ KANTİN REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYE A 1 - 1
09 Mayıs 2018 BEYAZIT KELLECİ HBB.İSKENDERUN MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C 5 - 2
09 Mayıs 2018 AYAKKABICILAR ODASI HATAY İDMAN YURDU E 1 - 4
10 Mayıs 2018 SÜMER DEFNE 2015 GÜNEYLER SPOR F 2 - 1
10 Mayıs 2018 DASYAD-DEFNE DURSUNLU AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. B 1 - 7
10 Mayıs 2018 SARAY İNŞAAT HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C 6 - 0
10 Mayıs 2018 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B 4 - 1
10 Mayıs 2018 NARLICA ATAÇİL AKADEMİ HASTANESİ C 3 - 4
10 Mayıs 2018 CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM ÖZEL PALMİYE HASTANESİ B 0 - 10
10 Mayıs 2018 İSKENDERUN İLÇE JANDARMA K.LIĞI ŞHT.ENVER DURMAZ ŞARKKONAKSPOR C 1 - 1
11 Mayıs 2018 EL MİNA İNŞAAT SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A 10 - 1
11 Mayıs 2018 REYHANLISPOR ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 5 - 1
11 Mayıs 2018 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ SİMPAK A 2 - 5
11 Mayıs 2018 BOHŞİN GENÇLİK SPOR SAMANDAĞ DEV-ŞAH A 3 - 3
11 Mayıs 2018 ANTAKYA MEDİKAL EKİNCİSPOR B 5 - 7
12 Mayıs 2018 NİŞRİNSPOR ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D 7 - 1
12 Mayıs 2018 MOZAİK İNŞAAT AÇIKDERE SPOR D 2 - 1
12 Mayıs 2018 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D 7 - 3
12 Mayıs 2018 HATSU GEN.MÜD. ÜZÜMDALI SPOR E 2 - 0
12 Mayıs 2018 REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYE SELİM KURT KARAYOLLARI A 4 - 4
12 Mayıs 2018 RECEP YAZICI ERZİN VETERANLAR RASİM BULUT FENERGÜCÜ B 0 - 1
12 Mayıs 2018 CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN C 4 - 0
13 Mayıs 2018 SARAY İNŞAAT REYHANLISPOR C 7 - 2
13 Mayıs 2018 GÜNEYLER SPOR HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F 3 - 0
13 Mayıs 2018 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. B 3 - 1
13 Mayıs 2018 NARLICA ATAÇİL HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C 6 - 0
13 Mayıs 2018 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ DENİZGÜCÜ KANTİN A 3 - 0
13 Mayıs 2018 SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM B 3 - 1
13 Mayıs 2018 BEYAZIT KELLECİ HBB.İSKENDERUN BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN C 1 - 5
14 Mayıs 2018 AYAKKABICILAR ODASI AKEVLER MAH.MUHTARLIĞI E 3 - 2
14 Mayıs 2018 KIRIKHAN SEVDALILARI SÜMER DEFNE 2015 F 1 - 0
14 Mayıs 2018 DASYAD-DEFNE DURSUNLU EKİNCİSPOR B 0 - 6
14 Mayıs 2018 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. OKTAY ÇAĞLAR F 2 - 5
14 Mayıs 2018 HATAY MEDENİYETLER SPOR MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 4 - 1
14 Mayıs 2018 EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON SELİM KURT KARAYOLLARI A 1 - 1
14 Mayıs 2018 ÖZEL PALMİYE HASTANESİ RECEP YAZICI ERZİN VETERANLAR B 5 - 0
15 Mayıs 2018 HATAY İDMAN YURDU HATAY 1967 GENÇLİK E 1 - 1
15 Mayıs 2018 DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A 1 - 0
15 Mayıs 2018 BOHŞİN GENÇLİK SPOR SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A 9 - 0
15 Mayıs 2018 SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B 3 - 0
15 Mayıs 2018 SAMANDAĞ DEV-ŞAH SİMPAK A 0 - 4
16 Mayıs 2018 REYHANLISPOR FARİS KÜLTÜR SANAT DER. C 3 - 1
16 Mayıs 2018 AKADEMİ HASTANESİ ELEKTRONİKÇİLER ODASI C 11 - 0
17 Mayıs 2018 ŞHT.ENVER DURMAZ ŞARKKONAKSPOR CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ C 1 - 2
18 Mayıs 2018 OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU BOHŞİN SPOR D 4 - 1
18 Mayıs 2018 ALİ ALICI(KÜRT ALİ)1071 MEYDAN GENÇLİK ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ A 2 - 5
19 Mayıs 2018 MOZAİK İNŞAAT ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D 1 - 4
19 Mayıs 2018 FİL FİLTRE ANONİM ŞİRKETİ MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN B 7 - 1
20 Mayıs 2018 AÇIKDERE SPOR YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI D 1 - 3
20 Mayıs 2018 MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN C 2 - 10
09 Mayıs 2018 HATAY 1967 GENÇLİK HATSU GEN.MÜD. E 2 - 1
21 Mayıs 2018 AYAKKABICILAR ODASI KARSULULAR DERNEĞİ E 1 - 8
21 Mayıs 2018 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ MEHMET BOŞNAK YILDEV A 2 - 3
22 Mayıs 2018 HATAY İDMAN YURDU ÜZÜMDALI SPOR E 2 - 1
22 Mayıs 2018 CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM FİL FİLTRE ANONİM ŞİRKETİ B 3 - 2
23 Mayıs 2018 HATAY 1967 GENÇLİK AKEVLER MAH.MUHTARLIĞI E 14 - 2
23 Mayıs 2018 BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C 7 - 1
24 Mayıs 2018 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. HATAY MEDENİYETLER SPOR F 1 - 6
24 Mayıs 2018 REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYE ALİ ALICI(KÜRT ALİ)1071 MEYDAN GENÇLİK A 2 - 2
25 Mayıs 2018 GÜNEYLER SPOR MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 10 - 0
25 Mayıs 2018 RECEP YAZICI ERZİN VETERANLAR SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR B 2 - 3
26 Mayıs 2018 SÜMER DEFNE 2015 OKTAY ÇAĞLAR F 3 - 3
26 Mayıs 2018 HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. AKADEMİ HASTANESİ C 1 - 13
26 Mayıs 2018 İSKENDERUN İLÇE JANDARMA K.LIĞI BEYAZIT KELLECİ HBB.İSKENDERUN C 0 - 4
27 Mayıs 2018 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRIKHAN SEVDALILARI F 1 - 3
27 Mayıs 2018 SELİM KURT KARAYOLLARI DENİZGÜCÜ KANTİN A 1 - 1
28 Mayıs 2018 BOHŞİN GENÇLİK SPOR EL MİNA İNŞAAT A 3 - 3
28 Mayıs 2018 RASİM BULUT FENERGÜCÜ ÖZEL PALMİYE HASTANESİ B 1 - 2
09 Mayıs 2018 OKTAY ÇAĞLAR HATAY MEDENİYETLER SPOR F 4 - 3
09 Mayıs 2018 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 10 - 2
09 Mayıs 2018 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. KIRIKHAN SEVDALILARI F 0 - 7
29 Mayıs 2018 SAMANDAĞ DEV-ŞAH HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A 7 - 3
29 Mayıs 2018 MURAT IRMAK DÖRTYOL İLK KURŞUN ŞHT.ENVER DURMAZ ŞARKKONAKSPOR C 4 - 1
30 Mayıs 2018 SİMPAK SOFULAR GENÇLİK VE SPOR A 9 - 0
30 Mayıs 2018 EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON DENİZGÜCÜ KANTİN A 4 - 0
31 Mayıs 2018 DASYAD-DEFNE DURSUNLU ANTAKYA MEDİKAL B 6 - 3
31 Mayıs 2018 SÜLEYMAN GÜLERYÜZ DENİZSPOR RASİM BULUT FENERGÜCÜ B 3 - 0
01 Haziran 2018 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B 3 - 0
01 Haziran 2018 MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR ŞHT.ENVER DURMAZ ŞARKKONAKSPOR C 1 - 10
02 Haziran 2018 HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. EKİNCİSPOR B 2 - 3
02 Haziran 2018 ALİ ALICI(KÜRT ALİ)1071 MEYDAN GENÇLİK SELİM KURT KARAYOLLARI A 5 - 0
03 Haziran 2018 NARLICA ATAÇİL SARAY İNŞAAT C 1 - 4
03 Haziran 2018 FİL FİLTRE ANONİM ŞİRKETİ RECEP YAZICI ERZİN VETERANLAR B 4 - 3
04 Haziran 2018 AKADEMİ HASTANESİ FARİS KÜLTÜR SANAT DER. C 4 - 1
04 Haziran 2018 BEYAZIT KELLECİ HBB.İSKENDERUN CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ C 0 - 3
05 Haziran 2018 MEHMET BOŞNAK YILDEV REFİK ÇOĞUM ARSUZ BELEDİYE A 3 - 1
05 Haziran 2018 ELEKTRONİKÇİLER ODASI HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. C 6 - 1
06 Haziran 2018 MOZAİK İNŞAAT NİŞRİNSPOR D 0 - 3
06 Haziran 2018 MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN CEVDET UYGUN BÜLENT REKLAM B 1 - 5
07 Haziran 2018 AÇIKDERE SPOR BOHŞİN SPOR D 1 - 4
07 Haziran 2018 BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN İSKENDERUN İLÇE JANDARMA K.LIĞI C 8 - 2
08 Haziran 2018 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI D 0 - 3
08 Haziran 2018 ALAATTİN BEREKETOĞLU YARGI AKADEMİ EŞREF DÖNMEZ BİÇER BETON A 1 - 3
09 Haziran 2018 HATAY İDMAN YURDU HATSU GEN.MÜD. E 1 - 2
09 Haziran 2018 RECEP YAZICI ERZİN VETERANLAR MURAT AYGÖRMEZ TCDD İSKENDERUN B 6 - 0
10 Haziran 2018 HATAY 1967 GENÇLİK KARSULULAR DERNEĞİ E 2 - 5
10 Haziran 2018 İSKENDERUN İLÇE JANDARMA K.LIĞI MEHMET DİNER AŞKARBEYLİSPOR C 2 - 4
11 Haziran 2018 AKEVLER MAH.MUHTARLIĞI ÜZÜMDALI SPOR E 0 - 3
11 Haziran 2018 SELİM KURT KARAYOLLARI MEHMET BOŞNAK YILDEV A 2 - 6
12 Haziran 2018 HATAY MEDENİYETLER SPOR GÜNEYLER SPOR F 0 - 3
12 Haziran 2018 RASİM BULUT FENERGÜCÜ FİL FİLTRE ANONİM ŞİRKETİ B 6 - 2
13 Haziran 2018 SÜMER DEFNE 2015 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. F 8 - 1
18 Haziran 2018 KIRIKHAN SEVDALILARI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 3 - 0
22 Haziran 2018 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ OKTAY ÇAĞLAR F 0 - 3
25 Haziran 2018 HBB. İTFAİYE DAİRE BŞK. MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ F 3 - 0
18 Haziran 2018 OKTAY ÇAĞLAR HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ F 1 - 2
18 Haziran 2018 SAMANDAĞ DEV-ŞAH DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ A 4 - 4
18 Haziran 2018 SİMPAK EL MİNA İNŞAAT A 4 - 0
18 Haziran 2018 SOFULAR GENÇLİK VE SPOR HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. A 0 - 8
19 Haziran 2018 CEMİL SOLEY KÖRFEZ DEMİRGÜCÜ BARIŞ SALIK İSKENDERUN MEYDAN C 0 - 6
19 Haziran 2018 AYDINLIKEVLER SOS.YRD.DER. SAMANDAĞ SEYİR TEPESİ B 10 - 1
19 Haziran 2018 HACI PAŞA SOS.Y.D.DER. ANTAKYA MEDİKAL B 2 - 4
19 Haziran 2018 EKİNCİSPOR HBB.PARK BAHÇE DAİRE BŞK. B 8 - 1
19 Haziran 2018 AKADEMİ HASTANESİ REYHANLISPOR C 2 - 1
19 Haziran 2018 HATAY ŞAİRLER VE YAZARLAR DER. FARİS KÜLTÜR SANAT DER. C 1 - 5
20 Haziran 2018 ELEKTRONİKÇİLER ODASI SARAY İNŞAAT C 1 - 5
20 Haziran 2018 AÇIKDERE SPOR OKAN ŞAHİN YABANCI DİL KURSU D 1 - 4
20 Haziran 2018 ÖZTÜRK KARDEŞLER SPOR AYAKKABI BOHŞİN SPOR D 4 - 2
20 Haziran 2018 YAYLADAĞI ZİRAAT ODASI NİŞRİNSPOR D 4 - 8
20 Haziran 2018 HATAY 1967 GENÇLİK AYAKKABICILAR ODASI E 4 - 0
20 Haziran 2018 DENİZGÜCÜ KANTİN ALİ ALICI(KÜRT ALİ)1071 MEYDAN GENÇLİK A 2 - 3

YER (Seçiniz) :

Gruplar (Seçiniz) : A B C D E F

Grubu : A

TakımlarOMBGAYPuan
SİMPAK 5 0 0 5 25 3 15
EL MİNA İNŞAAT 5 1 1 3 22 9 10
BOHŞİN GENÇLİK SPOR 5 1 2 2 19 10 8
SAMANDAĞ DEV-ŞAH 6 2 2 2 23 21 8
DEMİRKÖPRÜ KÖYÜ 5 2 1 2 9 13 7
HATAY ALTINÖZÜ SOS.YARD.DER. 5 4 0 1 14 14 3
SOFULAR GENÇLİK VE SPOR 5 5 0 0 2 44 0
Back to Top