Telefon Rehberi

FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
NİHAT TAZEARSLAN BAŞKAN  4000
HÜSEYİN TAZEARSLAN  SEKRETER  4001
SEDAT KARAALİ ŞUBE KALEM PERSONELİ 4060
BİLAL TEMİZKAN  MEMUR 4060
EBRU UNVER KENDİZ BÜRO PERSONELİ 4060
GANİME YILDIRIM KALEM PERSONELİ-DİLEKÇELER 4027
MEHMET BALDIRAN KALEM PERSONELİ-TAŞINIR KAYIT 4027
MÜGE ÖZDEMİR KALEM PERSONELİ-DİLEKÇELER 4027
CANSU KAYA BÜRO PERSONELİ-ÖDENEKLER(MALİ HİZ.) 2024
SEHER KARATEKE BÜRO PERSONELİ-ŞUBE KALEM PERSONELİ 2024
EDA ÇİPER BÜRO PERSONELİ-PERSONEL İŞLERİ 4061
NADİDE YENEN  BÜRO PERSONELİ-PERSONEL İŞLERİ 4061
ECE UYANIK  BÜRO PERSONELİ-PERSONEL İŞLERİ 4061
MEHMET YARICI BÜRO PERSONELİ-PERSONEL İŞLERİ 4011
FARUK ASLANTAŞ MEMUR-PERSONEL İŞLERİ 4038
HASAN ZİYA HAMİDİOĞULLARI YAPI İŞLERİ KONTROL ŞUBE MÜDÜR VEKİLİ 4005
GÜNEY ŞAH ELEKTRİK TEKNİKERİ (YAPI İŞLERİ ELEKTRİK) 4208
İSMAİL KILIÇ ELEKTRİK TEKNİKERİ (YAPI İŞLERİ ELEKTRİK) 4208
EMRE ÇEKMECELİOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ (YAPI İŞLERİ ELEKTRİK) 4208
MURAT YATANGAÇ İNŞAAT MÜHENDİSİ 4208
BEKİR FETTAH MAKİNE MÜHENDİSİ 4208
BUĞRA ARSLAN İNŞAAT TEKNİKERİ 4021
SEMİH CIBIR İNŞAAT MÜHENDİSİ 4012
MEHMET MURAT SAĞLAMOĞLU BÜRO PERSONELİ-ŞUBE KALEM PERSONELİ 4025
BERNA HOCA BÜRO PERSONELİ 4025
MERİH MENGÜLLÜOĞLU BÜRO PERSONELİ 4025
CİHAN DOĞRUEL BÜRO PERSONELİ 4025
ESİN SIRIM  BÜRO PERSONELİ 4025
SEZGİN GÜZEL İNŞAAT MÜHENDİSİ 4040
ZEKİ MERTCAN BAHADIRLI İNŞAAT MÜHENDİSİ 4040
HÜSEYİN DOLAP İNŞAAT MÜHENDİSİ 4040
OSMAN TAMER SIRIM AYKOME ŞUBE MÜDÜRÜ 4050
SİBEL TIRPAN BÜRO PERSONELİ-İÇME SUYU ABONE 4041
AYFER ÖZTEK İNŞAAT TEKNİKERİ (KADROLU)-ŞEF 4019
SERAP AYDIN BÜRO PERSONELİ 4019
VOLKAN AKAVİOĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ(TOROSLAR ENERJİSA KAZI) 4019
GÜLŞAH YEŞİLTEPE  BÜRO PERSONELİ (KANALİZASYON VE ABONE BAĞLANTILARI) 4041
HASAN ZİYA HAMİDİOĞULLARI ETÜT PROJE VE KEŞİF ŞUBE MÜDÜRÜ 4005
MEHMET ALİ ÇEKER MAKİNE MÜHENDİSİ 4010
CENK OKYAY  MAKİNE MÜHENDİSİ 4010
AHMET SARCAN MAKİNE MÜHENDİSİ 4022
SELÇUK SAĞLAM  İNŞAAT YÜK.MÜH 4022
YAĞMUR UĞRAŞ BÜRO PERSONELİ 4017
EMRAH YERAL BÜRO PERSONELİ 4017
GÜLBAHAR YARICI BÜRO PERSONELİ 4017
ESRA ÇAKMAZ BÜRO PERSONELİ 4017
ELÇİN KARAKOYUN İNŞAAT MÜHENDİSİ 4015
ASENA AHRAZOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSİ 4015
CEBRAİL YILMAZ İNŞAAT MÜHENDİSİ 4015
YASEMİN ATEŞ JEOLOJİ MÜHENDİSİ 4014
GÖKHAN URHAN JEOLOJİ MÜHENDİSİ 4014
NERGİS DÖVME İNŞAAT TEKNİKERİ 4014
FİGEN ARSLAN İNŞAAT TEKNİKERİ 4014
ŞAHİN BANKİR ŞUBE MÜDÜR V. 4020
FATİH SARCAN KALEM PERSONELİ ( MEMUR )-KADROLU İŞÇİLER 4031
NURSU BAŞTAN BÜRO PERSONELİ 4031
HATİCE BİNİCİOĞU KALEM PERSONELİ ( MEMUR )-KADROLU İŞÇİLER 4031
ULAŞ ABACI BÜRO PERSONELİ 4009
NAZAN ERDEM BÜRO PERSONELİ 4009
SİBEL SÜNER İNŞAAT TEKNİKERİ 4009
HEYSEM ABACI BÜRO PERSONELİ 4034
ERDEM YILDIRIM İNŞAAT TEKNİKERİ-(KALDIRIMLAR VE PARKELER) 4034
SERCAN TOKDEMİR İNŞAAT MÜHENDİSİ-(ANTAKYA-ALTINÖZÜ ASFALTLAMA) 4034
CENGİZ BOZKURT  İNŞAAT TEKNİKERİ 4008
FULYA KANATLI İNŞAAT MÜHENDİSİ 4008
MERYEM YAKUT İNŞAAT MÜHENDİSİ (MEMUR) 4008
GAYE UĞRAŞAN  BÜRO PERSONELİ 4032
SEVİLAY DEVİREN İNŞAAT TEKNİKERİ 4032
MUSTAFA TEMİZYÜREK ELEKTRİK TEKNİKERİ 4032
ONUR OKTAY BÜRO PERSONELİ 4032
KEMAL TULUKÇU JEOLOJİ MÜHENDİSİ 4032
ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
MUHAMMED İKBAL POLAT BAŞKAN 4300
FEHİME İNCE ULAŞIM SANTRAL 4301
NURİ BAYCAN PLANLAMA ŞUBA MÜD. İDARİ ve MALİ İŞLER ŞUBE MÜD. V. 4302
SÜLEYMAN BARIŞ SÜNER TOPLU TAŞIMA ŞB. MÜD. V. 4303
M. CAHİT İNAN UKOME ŞB. MÜD. 4304
FATİH YILMAZ ÖZDEMİR TRAFİK HİZMETLERİ MÜD. V. 4305
DİLEK KAŞ DAİRE BAŞKAN SKR. 4309
OLCAY AYTAŞ-NADİR NALÇA-MEHMET KARAKUŞ TRAFİK KONTROL MERKEZİ 4310
TUNCAY SUVEREN - BEKİR BALIKÇI TOPLU TAŞIMA BİRİMİ 4311
OĞUZ YAVUZ - RUKİYE DİKAĞAÇ PLANLAMA BİRİMİ 4312
SABRİ SAYIN UKOME BİRİMİ 4313
ABDULLAH YILMAZ - AYLİN KARATAŞ İDARİ ve MALİ İŞLER BİRİMİ 4314
Ç. DENİZ MISIRLI - GÖKHAN CANSIZ İDARİ ve MALİ İŞLER BİRİMİ 4315
DUYGU (YILMAZ) KARAKOYUN - TUĞÇE KARA İDARİ ve MALİ İŞLER BİRİMİ 4316
ZEKİYE KURTULUŞ -MENEKŞE EZER EVRAK KAYIT 4317
MERVE SÖZER - FATMA TULUKÇU PLANLAMA BİRİMİ 4319
NAZİR ÇETİN - ESER BALDIRAN UKOME BİRİMİ 4320
ATİYE ÇELİK - MEHTAP VAZİKİOĞLU UKOME BİRİMİ 4321
HASAN AÇAN TOPLU TAŞIMA RUHSAT BİRİMİ 4322
CEYDA YILDIZ - SABRİYE YILMAZ TRAFİK HİZMETLERİ BİRİMİ 4323
OKAN SARIOĞLU - SÜLEYMAN ŞAHUTOĞLU TOPLU TAŞIMA BİRİMİ 4324
M. UMUT ARPACI - H. OKTAY ABDULHAYOĞLU TRAFİK HİZMETLERİ BİRİMİ 4325
RÜSTEM BAHADIRLI TERMİNALLER ŞB. MÜD. V. 4329
MERVE YILMAZ - BEKİR ALPAGUT PLANLAMA BİRİMİ 4330
SİNEM GÜRLEK - ARMAN TATLICI TOPLU TAŞIMA BİRİMİ 4331
ETHEM BÜYÜKAŞIK - KENAN HAMDERİ TOPLU TAŞIMA BİRİMİ 4333
AHMET ABAY - HÜSEYİN KÜÇÜK TRAFİK HİZMETLERİ BİRİMİ 4334
FURKAN BEBEK - ÖMER TAZEASLAN TRAFİK HİZMETLERİ BİRİMİ 4335
KEMAL KAVASOĞLU PLANLAMA BİRİMİ 4336
DANIŞMAN DANIŞMAN ODASI 4341
RABİA KAKİL - YAĞMUR ENİS İDARİ ve MALİ İŞLER BİRİMİ 4342
ÖMER İNAN - ÇİĞDEM ÇAĞLAR ÇAY OCAĞI 4343
ALİ CAN OKUR ULAŞIM BİLGİ İŞLEM 4344
ADEM KALA - FEVZİ KADIOĞLU ULAŞIM TEKNİK SERVİS 4345
GÜVENLİK GÜVENLİK 4353
İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
İhsan ÇAKAR BAŞKAN 1520
Lütfiye YÜCEOL V.H.K.İ. (Evrak Kayıt) 1507
Metin AĞCA Büro Personeli 3036
İDARİ VE MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ali KILINÇ ŞUBE MÜDÜRÜ 1510
Hikmet SABUNCU Şef  1509
Melek KARAAĞAÇ Tekniker 1509
Çiğdem ÇAĞRAN Önlisans  1519
Sezin KEÇECİOĞLU Lisans  1519
Faika TATLICI Önlisans 1519
İMAR VE ŞEHİRCİLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman ÇİÇEKLİ MÜDÜR V. 1514
Leyla YÜKSEL Teknisyen  1518
Onur GÜLŞEN İnşaat Mühendisi 1518
Serkan KOÇ Şehir Plancısı 1512
Elif VAROĞLU  Şehir Plancısı 1506
Murat DENİZ İnşaat Teknikeri 1518
Zülal AKGÖL   İnşaat Teknikeri 1518
Meltem OKUR KAMACI Şehir Plancısı 1506
Hatice Sergül ALTUNSARAY Şehir Plancısı 1506
Ramazan DEMİREKİN Şehir Plancısı 1506
Olgun AKPINAR Şehir Plancısı 1506
Hüseyin SAKAR Harita Teknikeri 1518
Erkan YÜZGÜLEN Lisans 1511
Melda KÖSE Önlisans  1511
Musa KARACA Önlisans  1518
HARİTA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ersoy DİNCER Müdür V. 1522
Metin BAHAN Harita Mühendisi 1522
Gülizar Burcu
YILMAZ
Harita Teknikeri 1522
Burcu  Gülşah
ESMERLİ
Harita Teknikeri 1522
Berkant ÇİÇEK Lisans 1518
Yakup ÖZÇELİK Önlisans  1522
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Saliha ACAR MÜDÜR V. 1531
Yeşim YAVUZ Harita Teknikeri 1531
Serkan Öncü Lisans 1531
ADRES VE NUMARATAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özlem İNAL MÜDÜR V. 1505
Ferhat DEMİRAY İnşaat Teknikeri 1501
Mahmut Burhan KÜÇÜK İnşaat Teknikeri 4509
Emine VAYİSOĞLU Harita Teknikei 4511
Uğur IŞIK Ortaokul 4511
Taşkın ULUTAŞ V.H.K.İ. 7858
Ömer KÜRTÜL Topoğraf 7858
Gökhan KARADAĞ Şef 4711
Mesut CANIBEK Harita Teknikeri 4712
Yusuf ERTAŞ İşçi-Lisans 4711
Bestami GÜVEN Lise 4712
Fatih GÜLSEREN İnşaat Teknikeri 4711
Kadriye Sibel ÇAĞLAR (Lisans)
Kamu Yönetimi
4712
Mustafa Özgür AVCIOĞLU V.H.K.İ. 1502
Mustafa Haluk
KIVRAK
İnşaat Teknikeri 1505
Kamil
AŞKAROĞLU
Memur  1502
Murat YÜZGÜLEÇ Şef  1508
Recep DURUK Harita Teknikeri 1503
Beşir KARTUM İnşaat Mühendisi 1501
Özkan ERTAŞ Harita Mühendisi 1501
Cemile HAMTAŞ Lisans  1508
Ayşe YAĞCI Önlisans  1501
Güldünya
ASLANYÜREK
Önlisans  1501
Filiz DEMİREZ Önlisans  1501
Mehmet  Yaşar CEPNİ Ortaokul 1501
Yelda GENÇ Önlisans  1501
Songül KARANLIK Ortaokul 1501
Süleyman GÜZELOĞLU Harita Teknikei 1503
Mehmet AYDIN Lise 1503
Fatma Kübra ÖDEMİŞ
Lisans
1501
İsmet Ertuğrul DİNÇER Lisans
(Harita Mühendisi)
1503
Sema KORKMAZ BOZ Lisans
(Jeoloji Mühendisi)
1508
KENTSEL DÖNÜŞÜM VE ZEMİN İNCELEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Musa ESKİOCAK  MÜDÜR V. 1528
Sinem AKIN  Mimar 1528
Yasemin YEŞİL TAŞ Şehir Plancısı 1532
Hülya ZENGİN
KAHVECİOĞLU
Harita Teknikeri 1528
Mustafa YILDIRIM Endüstri Mühendisi 1523
Kemal Aykan TÜMER Lisans 1532
Meryem
YÜCEDAĞ
Önlisans  1532
Ahmet BULGURCU Lisans 1528
Hasan MENGÜLLÜOĞLU Lisans 1528
Demet ÖVER Yüksek Lisans (Jeofizik Mühendisi) 1532
RUHSAT VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Osman YARICI MÜDÜR 1524
Cemal SİPAHİ V.H.K.İ. 1526
Fatma
MULLAOĞLU 
Mimar 1526
Osman
GÖZÜBÜYÜK
Önlisans 1524
Fethiye GÖVCE ŞEN Lisans 1525
KORUMA UYGULAMA VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ratibe BUĞRAHAN MÜDÜR V. 108
Erkan DEDEOĞLU MÜDÜR V. 101
Adem YAMAN  İnşaat Mühendisi 101
Seyhan TAN  Şehir Plancısı 102
Ersin TARHAN Arkeolog 110
Emine KESKİN Sanat Tarihçisi 105
Şule ARSLAN Lisans 103
Bilge BOYACI Önlisans  109
Ganim Emre
SAHİL
Lisans  107
Hasan
GÖĞEBAKAN
Lisans  104
Duygu Gizem YILDIZ Lisans  106
Tuğba AĞCA Önlisans  201
Yunus Necmeddin
ÖZBAKIŞ
Lisans 111
Zeynep ZEYDAN Lisans  111
Liman YURD Lise 111
Övgü GARBİOĞLU Yüksek Lisans (Sanat Tarihçisi) 111
PARK BAHÇE VE YEŞİL ALANLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD UNVAN DAHİLİ
MUSTAFA DÖNMEZ BAŞKAN 4400
GAZİ BALCI BASIN - HALKLA İLİŞKİLER 4401
AHMET AKSEVEN BASIN - HALKLA İLİŞKİLER 4401
PARK VE BAHÇELER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
GÜLNUR ŞENER MÜDÜR 4436
NESRİN KARATAŞ ZİRAAT TEKNİKERİ 4409
AHMET KARA ORMAN MÜHENDİSİ 4406
YAĞMUR KARTAL ZİRAAT MÜHENDİSİ 4407
CANAN TOSUN BOZKURT ZİRAAT MÜHENDİSİ 4415
HİKMET ABDULHAYOĞLU ZİRAAT TEKNİKERİ 4410
AYŞE MÜFTÜ   4412
ABDULLAH SOYALAN ZİRAAT TEKNİKERİ 4408
AYLİN ÇEVİKEL   4412
Ayşegül YURTSEVER V.H.K.İ. 4409
TARIMSAL HİZMETLER  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ULUĞ AKGÖL MÜDÜR 4434
DURMUŞ YILMAZ V.H.K.İ. 4424
SAMET HAMUTOĞLU JEOLOJİ MÜHENDİSİ 4427
BURÇAK ÇELİKTAŞ ZİRAAT MÜHENDİSİ 4426
MUSTAFA UÇAR   4429
SAADET OKTAY ZİRAAT TEKNİKERİ 4430
HASAN BAZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ 4433
YAHYA DENİZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ 4438
HASAN YENİ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ 4439
YEMEN YÜCEOL ZİRAAT MÜHENDİSİ 4437
 ETÜT PLANLAMA VE KESİN HESAP ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İLKAY ÇİNÇİN MÜDÜR 4435
GİZEM TÜMKAYA PEYZAJ MİMARI 4416
ENİS SAHİLLİOĞLU PEYZAJ MİMARI 4420
TAHİR DEPÇE PEYZAJ MİMARI 4416
EDA ÖZOĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ 4416
AYLİN HELVACI ÇOLAK İNŞAAT TEKNİKERİ 4416
FOTOKOPİ
ABDULHALİK DAĞLI FOTOKOPİ 4440
İHALE BİRİMİ
MAHMUT UÇAR  V.H.K.İ. 4431
ÇİĞDEM SÜRER YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ 4421
SİNAN BATMAN   4402
ELEKTRİK İŞLERİ VE AYDINLATMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
YUSUF SÖKMEN MÜDÜR 4443
EBRU ELDE   4414
MUHTARLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD UNVAN DAHİLİ
Durmuş YILDIRIM BAŞKAN 4450
Bekir KANAT Şube Müd.V. 4447
Ejder SATICI  Şube Müdürü 4447
Yaşar USTA  Şef 4446
İrfan OKÇU  VHKİ 4446
Zehra ÇOLAK VHKİ 4446
Seval GÜLER VHKİ 4446
Serkan HAYDAROĞLU MEMUR 4446
Nuri AĞIRTAŞ VHKİ 4447
MEHMET ARSLAN  VHKİ 4447
Orhan M.ATÇILI MEMUR 4452
M.Yelda KANMAZ Sekreter 4451
Nevin ŞAH Sekreter 4451
Muahmmet BAŞTAŞ Büro personeli 4452
Kadir SAİTOĞLU Büro personeli 4452
Zehra DALYAN Büro personeli 4452
Öznur ARIK Büro personeli 4452
Duygu TUNCER Büro personeli 4452
Eda GÜLER Büro personeli 4446
Şengün BOLAT Büro personeli 4446
Ganime KARA Büro personeli 4451
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
 H.CEYHUN CEVRİOĞLU İNSAN KAY.EĞTM DAİRE BAŞKANI 1630
SERAP ÖZKAN İNSAN KAY.EĞTM BŞK .SEKRETERİ 1631
ÖMER HAMALİ İNSAN KAY.EĞİTM ŞUBE MÜDÜRÜ 1627
AYLA ABUZER  VHKİ 1604
DERYA GÖKTAŞ ŞEF 1604
ALİ KEMAL TÜRKMEN  MEMUR 1604
ÖMER KALA  SÜREKLİ İŞÇİ 1604
MERYEM YIĞCI ŞEF 1625
MÜRVET FAKİROĞLU VHKİ 1625
ENGİN MANSUROĞLU VHKİ 1625
ERHAN ARABACI VHKİ 1625
MUSTAFA BURAKÇIN VHKİ 1625
MÜNİRE VURUCU SÜREKLİ İŞÇİ 1626
ÖZLEM KAHRAMAN SÜREKLİ İŞÇİ 1626
İNCİ ALAN İŞÇİ 1629
SIDIKA NUR ASLAN SÜREKLİ İŞÇİ 1623
EMİRE HAVLİ SÜREKLİ İŞÇİ 1623
ÜMMÜ GÜLSÜM SÖKER SÜREKLİ İŞÇİ 1254
MESUT AKSOY ŞEF 1609
SUPHİ ÇELİKYÜREK VHKİ 1612
GAMZE ASLAN SÜREKLİ İŞÇİ 1612
DERVİŞ FAKIOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ 1613
MEHMET ALİ GÜLER VHKİ 1613
AYHAN ÇULHACIOĞLU VHKİ 1602
AHMET KEMAL BİLEN İŞÇİ 1602
ERCAN ALYANAK SÜREKLİ İŞÇİ 1602
SEDA TANSU SÜREKLİ İŞÇİ 1602
GÜLDANE KIVRAK İŞÇİ 1601
ESİN KOÇAKLAR VHKİ 1606
HEDİYE AY VHKİ 1607
YUSUF DAĞ VHKİ 1605
MELİS MURSALOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ 1632
TÜLAY YILDIRIM SÜREKLİ İŞÇİ 1632
MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD UNVAN DAHİLİ
Gülseren MALCI BAŞKAN 1413,1444
Selen DEMİR Başkan Sekreteri 1445
Suzan AÇIKYOL Muhasebe Müdürü 1416
Hatice YOLAÇ Bütçe ve Mali Kontrol Şube Müdürü 1453
Nizamettin OFLAZOĞLU Strateji ve Yönetim Şube Müdürü 1425
Muhammed GÖÇEMEN Muhasebe Gider 1417
Veysel KARAYANIK Muhasebe Gider 1428
Feza Akalın SUBAŞI Muhasebe Gider 1428
Berna BAŞMAN Muhasebe Gider 1419
Hülya ÇAPARALİ Muhasebe Gider 1419
Filize REYHAN Muhasebe Gider 1418
Kader KAN Muhasebe Gider 1418
Dilek ELÇİ Muhasebe Maaş 1423
Meltem PAŞA Muhasebe Maaş 1423
Tuğba SEMERCİOĞLU Muhasebe Maaş 1420
Server SEÇKİN Muhasebe Maaş 1421
Sinem MALCI Muhasebe Maaş 1421
Serap MUTLU Bütçe ve Mali Kontrol 1401
Zeynep PAŞA Bütçe ve Mali Kontrol 1401
Hasan ÇETİNKAYA Bütçe ve Mali Kontrol 1422
Hakan İPEK Ön Mali Kontrol 1412
Remzi YARDIMCI Tahsilat 1404
Hülya CAMLI Tahsilat 1404,1405
Büşra DURUEL Tahsilat 1403
Oğuzhan KARAFAKIOĞLU Tahsilat 1403
Mehmet YALÇIN Vezne 1407
Oğuzhan DEMİR Vezne 1407
Selma GÖREN Gelir 1408
Hasan SIKAR Gelir 1410
Melahat ULUDAĞ Gelir 1410
Ali Rıza YEŞİLOVA Gelir 1410
Mustafa KARAKURT Gelir 1409
Mehmet YILDIRIM Gelir 1409
Zehra GÖK Gelir & Taşınır 1430
Samet KUTLU Gelir & Taşınır 1430
Murat AKINCI Gelir & Taşınır 1406
Altan GÜN Gelir & Taşınır 1406
Coşkun DAĞ Gelir & Taşınır 1427
Perihan ELDENİZ Gelir & Taşınır 1426
Esin CEPNİ Kalem 1400
Ahmet BAYRAKTAR Kalem 1400
Asiye DAMAR Kalem 1400
Celal YILMAZ İcra Servisi 1233
Özge Kuş KULUBECİOĞLU İcra Servisi 1233
Serap KÜÇÜK İcra Servisi 1233
Necmi EROL İcra Servisi 1233
YAZI İŞLERİ VE KARARLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD UNVAN DAHİLİ
Ahmet DOLĞUN BAŞKAN 1330
Emine HARBUTOĞLU Sekreter 1331
MECLİS ENCÜMEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Muhammet Abdullah ALKAN   1315
Mahmut DOLĞUN   1316
Halide ÖZVAR   1344
Halide ARSLANER   1311
YAZI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Bedia RAMAZAN GÜLERYÜZ    1307
Özcan ARSLAN   1319
Nasır KÜÇÜKALİ   1317
Ceyda HIZAL   1318
Doğan SAUD   1318
Songül İBRAHİMOĞLU   1318
ARŞİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hüseyin AVCI   1334
Mehmet ŞENYURT   1036
İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD UNVAN DAHİLİ
SANTRAL 4911,4912,4913
Nesib FIRINCIOĞULLARI BAŞKAN 4922
Ramazan YÜCEDAL 1. Bölge İtfaiye Şube Müdürü 4920
Mehmet MURSALOĞLU Eğitim ve Planlama Şube Müdürü 4918
Ramazan YÜCEDAL Denetim ve Önleme Şube Müdür V. 4920
Taygun CANTÜRK Müdahale ve Afet Koordinasyon Şube Müdürü 4919
Aykut SARP Uzman 4919
Filiz BİÇİL Yazı İşleri 4919
Ömer AKTAŞ Ön Büro (Ruhsat İşyeri) 4915
Özlem HÜNER Ön Büro (Ruhsat İşyeri) 4915
İbrahim DEMİRTAŞ Ön Büro (Ruhsat İşyeri) 4915
İtfaiye Çavuşu 4917
Murat BİLGİN İtfaiye Amiri 4914
Ali BOZKURT İtfaiye Amiri 4914
Mustafa YÜCEDAL Teknik Personel 4923
İsmail YILDIRIM Teknik Personel 4923
Erdal ERSİN Teknik Personel 4923
Zeynep POLAT Teknik Personel 4923
Yalçın AKGÜN Taşınır Kayıt Yetkilisi 4921
Hüseyin BAKIRHAN Taşınır Kayıt Yetkilisi 4921
Mehmet ALVUROĞLU Kalem 4924
Metin RUDVAN Kalem 4924
Süleyman YÜZGÜLEÇ Kalem 4924
Mahmut ÇAĞRAN Kalem 4924
Ebru GENCO Kalem 4924
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
Mehmet BOZKURT BAŞKAN 1100
Gökcen EMİRLEROĞLU Başkan Sekreteri 1102
Şeyma KÖSEOĞLU Yazı İşleri 1103
Orhan YILDIZ Sosyal Market 1103
Sakine GÜNDOĞDU Bütçe 1103
Yusuf KIRMA Personel İşleri 1101
Merve URHAN Personel İşleri 1101
Mustafa KÖROĞLU VHKİ 1101
Mehmet YILDIZ Tören Protokol Şube Müdürü 1122
Fevzi ÇELİK Protokol Çalışanı 1122
Ali GEZGİN   1122
Ebru KAYA   1122
Can SOYTÜRK   1122
Selda ERGİN Bimer Sorumlusu 1105,1106
Yaşar MANSUROĞLU VHKİ 1105,1106
Adem KELEŞ TİF 1105,1106
Songül FİLİK Çok Amaçlı Salon Sorumlusu 1105,1106
Mehmet ÖZTÜRK TİF 1105,1106
ÖMER UZUN Mali İşler Şube Müdürü 1107
Sevsen MÜNÜR İhale Sorumlusu 1107
Fidan KAHİLOĞULLARI İhale Sorumlusu 1107
Linda HOROZ Satın Alma 1107
Nur OCAK Satın Alma 1107
Özge GELİCİ Satın Alma 1107
Selda DENK Tahakkuk Kesme Bildirimi 1102
Aynur TAŞTEMEL Evrak İşleri 1102
EMLAK VE İSTİMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AD SOYAD ÜNVAN DAHİLİ
Hülya BUDAK BAŞKAN 1150
Gülçin DOĞAN Başkan Sekreteri 1151
Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
Beste ÖZPEKMEZCİ Şehir Plancısı 1159
Türkmen Itır ÖZBUĞDAY Şehir Plancısı 1166
Makbule KARAFAKILI İşçi 1027
Mustafa FANSA VHKİ 1161
Emire KÜÇÜK Harita Mühendisi 1156
Emlak Yönetimi ve Taşınmazlar Müdürlüğü
İrem KOÇ Mimar 1162
F. Gülçiçek YÜKSEL VHKİ 1027
Kamil UĞRAŞ Memur 1158
İbrahim DEVİREN VHKİ 1163
Derya SATICI Bilgisayar Teknikeri 1152
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü
Ramazan ÇAM Şube Müdür V. 1155
Ömer BAŞ Memur 1164
Pınar ÖNAL VHKİ 1153
Merve SAGİROĞLU İşçi 1153
Gülçin DOĞAN İşçi 1151
Hasan DEĞİRMENCİ İşçi 1157

 

Sonraki Sayfa