MİNİKLERİN BAYRAM HEDİYELERİ HBB’DEN

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen bayramlaşma etkinliğinde 15 ilçedeki 600 çocuğa ve ailelerine hediyeler takdim edildi.

Attığı her adımda hemşehrileriyle Hatay'a bağlılığını ve sevgisini görünür kılan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğündeki HBB ekipleri, Kurban Bayramı’nın coşkusunu ve maneviyatını birlikte yaşamak için vatandaşlarının yanında oldu.

HATMEK Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden, HBB Kültür ve Sosyal işler Dairesi başkanlığı birçok çocuk ve aileleri katıldı.

“BAYRAMLAR DARGINLIKLARIN UNUTULDUĞU VE YARDIMLAŞMA BİİNCİNİN EN ÜST SEVİYEDE OLDUĞU GÜNLERDİR”

15 ilçeden gelen vatandaşların ve çocukların bayramlarını kutlayan HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden, “Bayramlar dargınlıkların unutulduğu ve yardımlaşma bilincinin en üst seviyede olduğu günlerdir. Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklarımıza Kurban Bayramı öncesinde hediyeler vermek istedik. Eski bayramlarda olduğu gibi insanlarımızın yardımlaşması ve paylaşma bilincinin artmasını diliyor, hepinizin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından palyaço tarafından yüzleri boyanan çocuklar, içerisinde kıyafet ve annelere özel şalların bulunduğu bayram hediyelerini HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden’in ellerinden aldı. Bayramlaşma etkinliği toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

17 Ağustos 2018